Home » Aktualności » Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 10.10.2019r.

Archiwum

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 10.10.2019r.

„Gdy dzieci są małe daj im solidne korzenie,gdy są duże podaruj im skrzydła”, to właśnie hasło było myślą przewodnią obchodzonego w naszej szkole 10 października 2019r.  Dnia Edukacji Narodowej. W tym szczególnym dniu my uczniowie chcemy Wam drodzy Nauczyciele podziękować za cierpliwość i trud wkładany w nasze kształcenie i wychowanie. Montaż słowno – muzyczny przygotowany pod kierunkiem nauczycieli: Marzeny Sokołowskiej- Andreasik, Ilony Majki oraz Niny Myszkowskiej w humorystyczny sposób ukazał pracę nauczycieli.

„Czasami trudno jest nam się porozumieć, ponieważ dzieli nas różnica wieku i mamy odrębne spojrzenie na otaczający nas świat.

Jednak kochani nauczyciele, bądźcie wciąż z nami,

czy jesteśmy duzi,

czy jeszcze mali.

Życzymy Wam szczęścia na następne lata,

Niech żyje i rozkwita nam oświata”.

W uroczystej akademii udział wzięli: dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Andrzej Ziajor, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz nauczyciele emeryci wraz z byłym dyrektorem Stanisławem Muszyńskim. Dyrektor Andrzej Ziajor podziękował młodzieży i nauczycielkom za świetny montaż słowno – muzyczny i piękny występ oraz życzył wszystkim nauczycielom i pracownikom dużo zdrowia, wiele radości, cierpliwości, serca do pracy i satysfakcji z jej efektów. Przekazał także życzenia obecnym emerytom. Do tych życzeń przyłączył się również emerytowany dyrektor tej placówki Stanisław Muszyński.