Home » Aktualności » Pasowanie na przedszkolaka, 29.10.2019r.

Archiwum

Pasowanie na przedszkolaka, 29.10.2019r.

Dnia 29 października 2019r. odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Był to bardzo wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci, które po raz pierwszy w tym roku rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skrzyszowie Andrzeja Ziajora. Gościem honorowym na uroczystości była pani Sekretarz Gminy – Agnieszka Sochacka. W dalszej części, dzieci ze starszej grupy zaprezentowały program artystyczny, a następnie maluszki przedstawiły swoje umiejętności wokalno-recytatorskie dając tym samym dowód jak dużo już potrafią. Po części artystycznej nowicjusze obiecały zgodnie bawić się w przedszkolu, słuchać pani, pomagać kolegom i być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dyrektor Zespołu dokonał uroczystego pasowania na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia przedszkolaki otrzymały dyplomiki oraz prezenty ufundowane przez Radę Rodziców. Na koniec wszystkich zaproszono na słodki poczęstunek.