Home » Aktualności » UDZIAŁ W ZAWODACH 22, 28-29.10.2019r.

Archiwum

UDZIAŁ W ZAWODACH 22, 28-29.10.2019r.

Dnia 22 października 2019r. odbyły się zawody sportowe, biegi przełajowe w Ostrowie. Uczniowie z kl. III i IV, V i VI oraz VII i VIII startowali indywidualnie i drużynowo.

I miejsce drużynowo wywalczyli chłopcy z kl. VII i VIII

I miejsce indywidualnie zdobył Fabian Buczyński z kl. III

II miejsce indywidualnie zdobyła Magdalena Strzałka z kl. IV

Uczniowie zostali zakwalifikowani do powiatowych biegów przełajowych drużynowo i indywidualnie, które odbyły się 24 października 2019r. na stadionie w Ostrowie. Zarówno do zawodów gminnych jak i powiatowych uczniów przygotowywała Marzena Sokołowska – Andreasik.

Z kolei 28 i 29 października 2019r. odbyły się gminne zawody sportowe gier zespołowych w koszykówkę. Reprezentacja dziewcząt zajęła V miejsce, a chłopców II miejsce. Gratulujemy zawodnikom i opiekunowi p. Marzenie Sokołowskiej – Andreasik.