Home » Aktualności » „Maska – niejedną kryje tajemnicę”, 5.11.2019r.

Archiwum

„Maska – niejedną kryje tajemnicę”, 5.11.2019r.

W związku z Międzynarodowym Dniem Postaci z Bajek, który jest obchodzony 5 listopada, Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej zorganizowała  ogólnopolski konkurs plastyczny ph „Maska – niejedną kryje tajemnicę”  pod  honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Ropczyc. Konkurs miał na celu: popularyzację literatury dziecięcej, propagowanie idei czytania wśród dzieci i młodzieży, doskonalenie posługiwania się różnymi technikami plastycznymi, rozwijanie wyobraźni i zdolności plastycznych oraz zachęcanie dzieci do aktywnego i twórczego spędzania wolnego czasu. Spośród 2 tyś. masek nadesłanych z całej Polski wyróżnione zostały prace naszych uczniów: Andrzeja Tokarza z kl. II oraz Natalii Kłusek z kl. VII.

5 listopada Andrzej i Natalia wzięli udział w uroczystym rozdaniu nagród i dyplomów w siedzibie organizatora. Serdecznie gratulujemy oryginalnych pomysłów i sukcesu.