Home » Aktualności » Gminny Przegląd Piosenek Patriotycznych ,,Muzyczne Perełki 2019”, 07.11.2019r.

Archiwum

Gminny Przegląd Piosenek Patriotycznych ,,Muzyczne Perełki 2019”, 07.11.2019r.

7 listopada w Publicznym Przedszkolu im. Wandy Chotomskiej w Kozodrzy odbył się I Gminny Przegląd Piosenek Patriotycznych ,,Muzyczne Perełki 2019”. Patronami honorowymi przeglądu byli: Wójt Gminy Ostrów Grzegorz Ożóg oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Jadwiga Łomnicka. Z naszej placówki na ten przegląd przygotowaliśmy interpretację dwóch utworów muzycznych: „Symbole Polski“ i „Jesteśmy Polakami“. W przeglądzie oprócz naszych dzieci uczestniczyły także dzieci z oddziałów przedszkolnych z Kozodrzy, Ostrowa i Ocieki. Celem przeglądu było upowszechnienie wśród dzieci piosenki patriotycznej oraz pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju i regionu. Uwieńczeniem spotkania było wręczenie nagród za udział w przeglądzie dla każdego zespołu. W tym dniu pięknie zaprezentowali się najmłodsi wychowankowie naszej gminy ożywiając we wszystkich patriotycznego ducha. Wszyscy goście przeglądu i rodzice nie szczędzili braw małym patriotom.