Home » Aktualności » XIX Powiatowy Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej „Chcę Panu Śpiewać” w Wiercanach, 20.11.2019r., 24.11.2019r.

Archiwum

XIX Powiatowy Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej „Chcę Panu Śpiewać” w Wiercanach, 20.11.2019r., 24.11.2019r.

Konkurs odbył się 20 listopada w sali widowiskowej GOK w Wiercanach o godz. 9:00.

Organizator konkursu:
· Gminny Ośrodek Kultury w Iwierzycach z/s w Wiercanach pod patronatem starosty powiatu ropczycko – sędziszowskiego
WSPÓŁUDZIAŁ:
· parafia rzymsko – katolicka w Bystrzycy
· Klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Sędziszowie Młp.
Współpraca :
· Centrum Kultury w Ropczycach
· Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Ostrowie
· Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrz.

Nasz Zespół Szkolno-Przedszkolny reprezentowali:

– zespół z klasy „0”, w składzie: Aleksandra Majka, Kalina Kolbusz, Kacper Strzok, Nadia Wrona, Eliza Kołodziej, Milena Żurek, Kamila Szerszeń, Gabriela Fryz, Patrycja Knych, Julia Tokarz, Magdalena Kłusek, Julia Cholewa, Piotr Fortkowski, Igor Szpara, Faustyna Orzech, Zuzanna Wiącek – przygotowany przez Barbarę Budzik

– Eliza Szerszeń z kl. II- przygotowana przez Annę Książek-Pięta

– Anna Mosior z klasy III -przygotowana przez Annę Bochenek

– Magdalena Bachórz z klasy IV-przygotowana przez Annę Książek-Pięta

– zespół w składzie: Martyna Bieszcz, Maria Cieśla, Monika Pękala, Oliwia Kołodziej, Natalia Kłusek- przygotowany przez Ninę Myszkowską.

Pierwsze miejsca zdobyli: zespół z klasy „0” i Magdalena Bachórz, którzy zostali zaproszeni dnia 24 listopada na mszę św. do kościoła parafialnego p.w. św. Michała Archanioła w Nockowej oraz Koncert Laureatów XIX Powiatowego Przeglądu Pieśni i Piosenki Religijnej „Chcę Panu Śpiewać”.

Ponownie otrzymali tam gromkie brawa oraz dyplomy i nagrody. Bardzo licznie przyjechali również dumni rodzice dzielić te emocje wspólnie ze swoimi pociechami. Dziękujemy wszystkim wykonawcom za reprezentowanie naszej szkoły w powiecie.