Home » Aktualności » Przedszkole i kl. 0 w kinie na filmie Kraina Lodu II, 10.12.2019r.

Archiwum

Przedszkole i kl. 0 w kinie na filmie Kraina Lodu II, 10.12.2019r.

Dnia 10 grudnia dzieci z przedszkola i kl. „0” na dużym ekranie w kinie w Sędziszowie Młp. śledziły powrót dobrze znanych bohaterów z pierwszej części filmu. Akcja animacji przygodowej Disneya „Kraina lodu II” rozgrywa się po wydarzeniach zaprezentowanych w pierwszej części bajki. Elsa i Anna żyją szczęśliwie w swoim królestwie, Kristoff zamierza oświadczyć się Annie, w czym ma mu pomóc jego wierny druh renifer Sven. Nie brakło też bałwana Olafa, który stał się ulubieńcem fanów „Krainy Lodu”.

Królowa Elsa postanawia ruszyć za tajemniczym głosem, by poznać prawdę o sobie oraz przeszłości i uratować miasto, któremu zagrażają duchy puszczy. Dzięki temu widzowie poznają lepiej losy rodziców księżniczek. Oczywiście w wyprawie pomagają jej wierni przyjaciele. Tak rozpoczyna się wielka przygoda bohaterów, podczas której muszą walczyć z własnymi słabościami.

Najmłodsi widzowie wzruszyli się na filmie. Polubili „Krainę Lodu 2” za sympatycznych bohaterów oraz ładną animację.