Home » Bez kategorii » „Harcerska Gwiazdka z Nieba”, listopad – grudzień 2019

Archiwum

„Harcerska Gwiazdka z Nieba”, listopad – grudzień 2019

W tym roku odbyła się już kolejna edycja akcji „Harcerska Gwiazdka z Nieba”, organizowana przez ZHP w Ropczycach, której celem jest pomoc osobom starszym, samotnym i schorowanym. Boże Narodzenie to czas kiedy los drugiego człowieka nie jest nam obojętny, czas kiedy szczególnie zwracamy uwagę czy ktoś obok nas nie potrzebuje wsparcia. Uczniowie naszej szkoły nie byli obojętni na potrzeby innych i aktywnie włączyli się w zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów. Wszystkim za okazany dar serca składamy serdeczne podziękowania. Cytując Barbarę Bush żonę Georga Busha prezydenta USA –Każdy ma coś, co może dać innym”bądźmy otwarci i zawsze dzielmy się tym, co mamy ponieważ pomaganie czyni nas lepszymi i pozytywnie zmienia świat.