Home » Aktualności » Ogólnopolskie szkolenie e-learningowe dla dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” – losowanie nagród, XII 2019

Archiwum

Ogólnopolskie szkolenie e-learningowe dla dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” – losowanie nagród, XII 2019

Kurs e-learningowy pt. „Bezpiecznie na wsi mamy –upadkom zapobiegamy” –to narzędzie, które w nowoczesnej formie przybliża dzieciom zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych oraz uczy je prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Podzielony jest na trzy moduły: Maszyny i narzędzia, Zwierzęta oraz Siedlisko, a każdy z nich zawiera zagadki i quizy, dzięki którym łatwiej jest przyswoić wiedzę na temat bezpieczeństwa dzieci w środowisku wiejskim. Umożliwia dzieciom zdobywanie wiedzy w dowolnym miejscu i czasie, również wolnym od nauki, w towarzystwie kolegów i koleżanek, rodzeństwa i rodziców. Bawiąc się, najmłodsi przyswajają wiedzę, dzięki której będą świadomi zagrożeń życia i zdrowia w gospodarstwie rolnym. W kursie e-learningowym pt. „Bezpiecznie na wsi mamy -upadkom zapobiegamy” wzięły udział dzieci z klas 0-III z naszej szkoły pod kierunkiem swych wychowawców. 17 grudnia 2019 r. w Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie odbyło się losowanie hulajnóg dla dzieci, które rozwiązały i przesłały do13 grudnia 2019 r. do Centrali Kasy certyfikat potwierdzający ukończenie kursu e-learningowego pt. „Bezpiecznie na wsi mamy -upadkom zapobiegamy” oraz formularz zgłoszeniowy. Wpłynęło prawie 4 000 zgłoszeń, a na stronie internetowej kursu zarejestrowano 48 000 wejść. Losowania 50 zgłoszeń dokonali osobiście Pani dr Aleksandra Hadzik –Prezes Kasy i Pan Artur Warzocha –Zastępca Prezesa Kasy, w obecności członków Komisji, którzy stwierdzili, że wylosowane zgłoszenia spełniają wymogi formalne.

Wśród nagrodzonych pięćdziesięciu szczęśliwców z całej Polski znalazł się Franciszek Orzech z kl. III. Z naszego województwa na liście wygranych znalazło się tylko pięcioro dzieci. Serdecznie gratulujemy.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dziękuje dzieciom, szkołom i rodzicom za udział w kursie i losowaniu.