Home » Aktualności » Zabawa choinkowa, 1.02.2020r.

Archiwum

Zabawa choinkowa, 1.02.2020r.

W karnawale, w karnawale
Dookoła wielkie bale,
Gdy orkiestra pięknie gra,
Dobry humor każdy ma!

W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się.

Karnawał to czas radości i wspólnej zabawy. Szkolna choinka, która odbyła się 1 lutego 2020r. była okazją do wyśmienitej imprezy, podczas której cała społeczność szkolna miała okazję spotkać się i razem świetnie bawić. Zabawa podzielona została na dwie grupy. Najpierw bawili się najmłodsi, czyli uczniowie klas I – IV. Mnóstwo atrakcji najmłodszej grupie zapewniły animatorki z Kulkolandu z Dębicy. Po nich do zabawy przystąpili uczniowie klas starszych V – VIII, którzy do wcześniej przygotowanego repertuaru wspólnie się bawili. Dziękujemy dzieciom, wychowawcom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tegorocznej zabawy choinkowej.