Home » Aktualności » XIII Charytatywny Bal Karnawałowy w Skrzyszowie – 15.02.2020r.

Archiwum

XIII Charytatywny Bal Karnawałowy w Skrzyszowie – 15.02.2020r.

Na smutki i poprawę humoru – karnawał to czas zabaw, maskarad i balów zimowych.

Karnawał kojarzy się przede wszystkim z tańcem i śpiewem. Słysząc to słowo przychodzi nam na myśl najsłynniejszy karnawał w Rio de Janeiro oraz słynny Bal Maskowy w Wenecji. Nawiązując do balów karnawałowych z różnych zakątków świata i tradycji karnawałowych – 15 lutego 2020r. w restauracji Rajski Ogród w Skrzyszowie odbył się już XIII bal charytatywny zorganizowany przez dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Andrzeja Ziajora. Bal ten został zorganizowany przy wsparciu wielu ludzi dobrej woli, a cel bardzo szlachetny – wszechstronny rozwój młodych ludzi, którzy kochają taniec, czyli wsparcie działającego od 2006r. zespołu Anturja. Odwołując się do powiedzeń i mądrości ludowych „Ten, kto angażuje swoje bogactwa, myśli i słowa w popieranie dobra innych, żyje pełnią życia”. Docenienie pracy i talentu oraz dawanie możliwości rozwoju innym to jest coś najpiękniejszego, co można uczynić dla drugiego człowieka. Dochód z balu przeznaczony jest  dla zespołu m.in. na wypoczynek letni i doposażenie, a także jako jednorazowe stypendium dla uczniów z najlepszymi wynikami w nauce i zachowaniu oraz jako dofinansowanie do zakupu pomocy dydaktycznych. Dyrektor wyraził swoją wdzięczność wszystkim, którzy poświęcili swój czas na pomoc w przygotowanie imprezy: referentce Ewie Cichy, pracownikom administracji, obsługi i  pracownikom kuchni, radnemu i sołtysowi wsi Andrzejowi Budzikowi za przygotowanie losów i prowadzenie losowania nagród, Mateuszowi Surmanowi za dokumentację zdjęciową, Katarzynie Rymut za przygotowanie zespołu Anturja do występu, dziewczętom i chłopcom z zespołu za wysiłek włożony w treningi podczas balu. Wyrazy wdzięczności za pomoc zostały skierowane także do Tadeusza Lecha, właściciela Rajskiego Ogrodu,  Ewy Bogdan, menadżerki tego obiektu oraz dyrektora ZUK Marka Gubernata. Na balu wspólnie bawili się i wsparli nasze przedsięwzięcie m.in.: wójt gminy Ostrów Grzegorz Ożóg z małżonką, wice wójt naszej gminy Jacek Róg z małżonką, skarbnik Urzędu Gminy w Ostrowie Adam Rzeszutek z małżonką, dyrektor ZUK, a równocześnie prezesa spółki GZUK w Ostrowie Marek Gubernat z małżonką, radny Rady Gminy ze Skrzyszowa i równocześnie sołtys Andrzej Budzik, radny Rady Gminy ze Skrzyszowa Grzegorz Guzek z małżonką, dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kozodrzy Jerzy Stachnik z małżonką. Swoją obecnością zaszczycili także przedsiębiorcy, a równocześnie sponsorzy oraz sympatycy tej inicjatywy. Miłą zabawę w tę noc karnawałową zapewnił gościom zespół  Andante z Brzostku, a wiele atrakcji dla gości kryło się w tajemniczych losach.  Ponadto swoje umiejętności zaprezentowały mażoretki przygotowane przez  instruktorkę Katarzynę Rymut w następujących układach tanecznych: Magdalena Bachórz – solo pom pom, Zuzanna Warunek i Alicja Kania – duo pom pom, Katarzyna Rokosz i Natalia Kipa – duo pom pom, Paulina Bukowska i Zuzanna Bachórz – duo pom pom, przedszkolaki – formacja pom pom, juniorki – formacja pom pom, kadetki i kadeci – formacja pom pom, Zuzanna Paruch – solo buława i seniorki – mini formacja baton. Wyrażamy ogromną wdzięczność zarówno przedstawicielom lokalnego samorządu, przedsiębiorcom, jak też wszystkim obecnym na balu za wszelkie dobro, życzliwość, hojność i wsparcie naszego przedsięwzięcia, bo to Wasz wielki wkład w rozwój naszego zespołu i naszej placówki. „Radość, którą niesiemy innym, zawsze do nas powróci” – niech słowa Zenty Mauriņy będą inspiracją do organizacji w przyszłości podobnych zabaw i inicjatyw, których celem będzie dawanie dobra innym, bo to właśnie ta pomoc innym łączy wszystkich uczestników naszego balu.

 

SPONSORZY XIII CHARYTATYWNEGO BALU KARNAWAŁOWEGO 2020:

FUNDACJA MAGNEZYTY ZM ROPCZYCE

FIRMA EURO-EKO MIELEC

AKADEMIA ROZWOJU I BEZPIECZEŃSTWA M&M PRESTIGE

FIRMA WELDBAN WELDING SKRZYSZÓW

FIRMA HORNET GROUP S. T. SZERSZEŃ OSTRÓW

INŻYNIERIA PRZEMYSŁOWA INSTALACJE TECHNOLOGICZNE NIWA ROPCZYCE

KARCZMA ZAWADA

PODKARPACKI BROWAR RZEMIEŚLNICZY CHALLENGER M. K. PRZYSZOWIEC, Ł. KOZIOŁ PASZCZYNA

FIRMA BAMBI DĘBICA

STOMATOLOG M. CZUDŻAK OSTRÓW

FIRMA ELMIX ROPCZYCE

FIRMA WELDON BRZEZÓWKA

SKLEP SPOŻYWCZY MERKURY ROPCZYCE

COMAX COMPUTERS ROPCZYCE

ZM INVEST ROPCZYCE

GABINET REHABILITACJI OPTIMA PLUS ROPCZYCE

WYPOŻYCZALNIA MASZYN BUDOWLANYCH „POCZĄTEK” OSTRÓW

ANDRZEJ BARSZCZ „JUBILATKA” DĘBICA

BANK SPÓŁDZIELCZY ROPCZYCE

STUDIO TRENINGU EMS TECH4BODY TARNÓW – DĘBICA

RESTAURACJA RAJSKI OGRÓD SKRZYSZÓW

AUTO KLINIKA Rud-CAR OSTRÓW

BAR KAKTUS DĘBICA

HURTOWNIA MATERIAŁÓW ELEKTRYCZNYCH MEGA TARNÓW

FIRMA BOGMAR DĘBICA

ZAKŁAD MIĘSNY NOWY MAXPOL BRZEŹNICA

PIZZERIA PRESTO OSTRÓW

GALERIA INDYGO DĘBICA

MAJSTER MARKET TW DĘBICA

ZAKŁAD ZEGARMISTRZOWSKI M.NIEDZIELSKI ROPCZYCE

STYLIZACJA PAZNOKCI LUBZINA

MYJNIA KROMEX ROPCZYCE

FIRMA KOGRAKO DĘBICA

KWIACIARNIA CALLA DĘBICA

FIRMA ROLMLEK MIELEC

SERWIS ROWEROWY NEWBIKE DĘBICA

PIEKARNIA CISZEK DĘBICA

CATERING STAF DĘBICA

FIRMA ERG-PET PUSTKÓW

HURTOWNIA WĘDKARSKA JABER OCIEKA

FIRMA ART-PROGRES WOLA OCIECKA

FIRMA MARS OSTÓW

FIRMA BOMIR SKRZYSZÓW

PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU MIĘSNEGO TAURUS PILZNO

SKLEP SPORTOWY JUPITER DĘBICA

FIRMA EL-MAT ROPCZYCE

SKLEP ODZIEŻOWY PAULLA OSTRÓW

STACJA PALIW ALTA TRANS ROPCZYCE

SKLEP OGRODNIK DĘBICA

FIRMA ANMAR OSTRÓW

SALON VICTORIA ROPCZYCE

SKŁAD WĘGLA PIAST ROPCZYCE

CENTRUM BUDOWLANE ROPCZYCE

STUDIO FRYZUR LUQERO ROPCZYCE

SALON ROWEROWY „ROWER” ROPCZYCE

HANDEL I USŁUGI TRANSPORTOWE W. MILCZANOWSKI OSTRÓW

SALON URODY MAGNOLIA OSTRÓW

PRACOWNIA FRYZJERSKA B&R OSTRÓW

PHU DOMEX BUD DĘBICA

SALON JUBILERSKI ROPCZYCE

SKLEP ORION ROPCZYCE

KWIACIARNIA EUFORIA OSTRÓW

FIRMA FOTO COLOR ROPCZYCE

SALON FRYZJERSKI eFKa ROPCZYCE