Home » Aktualności » Akademia z okazji Dnia Kobiet, 05.03.2020r.

Archiwum

Akademia z okazji Dnia Kobiet, 05.03.2020r.

Z okazji Dnia Kobiet 5 marca w naszej szkole chłopcy pod kierunkiem A. Kotowskiego przygotowali i przedstawili program artystyczny ph „Brunetki, Blondynki…”w którym to w sposób humorystyczny ukazali jak ważną rolę kobiety odgrywają w życiu, nawet wtedy jak mają zły humor, marudzą czy narzekają. Chłopcy z klas starszych zaprezentowali swoje umiejętności wokalne m.in. wykonując utwór „Ach te baby”, jak również umiejętności taneczne do klasycznych utworów poświęconych kobietom. Oprawą muzyczną uroczystości zajęła się Nina Myszkowska, a dekorację wykonała Marta Hamala.

Na zakończenie życzenia złożył dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego – Andrzej Ziajor, życząc wszystkim paniom dużo zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności, a także miłości i szacunku.