Home » Aktualności » UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT!!!

Archiwum

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT!!!

WAŻNA INFORMACJA!!!
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej zawartej w komunikacie z dnia 11 marca 2020r. od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
12 i 13 marca, tj. czwartek i piątek, w szkole odbywać się będą jedynie działania opiekuńcze dla dzieci i uczniów, które nie będą miały zapewnionej opieki w domu.
Natomiast od poniedziałku 16 marca do 25 marca 2020r. dzieci i uczniowie nie przychodzą do przedszkola i szkoły. W tych dniach, zgodnie z zaleceniami, dzieci powinny przebywać w domu, nie w miejscach publicznych.
Andrzej Ziajor,
dyrektor placówki
Więcej informacji na stronie:

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach?fbclid=IwAR2reTCy0QoyazVZy52cRanKBJELgqvD1djJq2hudqIhnACbhfPVShpJKyA