Home » Aktualności » Ogólnopolski Konkurs plastyczny ,,Moje przedszkole” 06.2020r.

Archiwum

Ogólnopolski Konkurs plastyczny ,,Moje przedszkole” 06.2020r.

Ostatnie miesiące z pewnością nie były łatwe ani dla rodziców, ani dla -pedagogów, ani dzieci. Dwie dziewczynki z kl. „0”: Gabriela Fryz i Kamila Szerszeń przygotowały prace pod hasłem „Moje Przedszkole”. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu dowolną techniką pracy plastycznej pt. „Moje przedszkole”. Można było przedstawić wspólny wyjazd, wyjście do kina, na  spacer do parku, czy akademię przygotowaną pod okiem opiekunów – w zasadzie każdą wspólną aktywność. Dziewczynki zaprezentowały swoje ulubione zabawy w ogrodzie przedszkolnym: Gabriela -w pracy przestrzennej, a Kamila- w płaskiej. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 24 czerwca. W lipcu na stronie www.maludas.pl nastąpi otwarcie wystawy online z najciekawszymi rysunkami. Trzymamy kciuki za dziewczynki.