Home » Aktualności » Ogólnopolski konkurs plastyczny ,,Moje ulubione pierogi”. 06.2020

Archiwum

Ogólnopolski konkurs plastyczny ,,Moje ulubione pierogi”. 06.2020

Konkurs adresowany był do dzieci z przedszkoli, uczniów szkół podstawowych i średnich. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematyką najbardziej charakterystycznego i znanego polskiego dania jakim są pierogi oraz rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności i wrażliwości estetycznej, a także prezentacja twórczości dziecięcej. Każdy uczestnik wykonywał tylko jedną pracę w dowolnej technice płaskiej: rysowanie, malowanie, wyklejanie. Z klasy 0 w okresie nauczania zdalnego swoje ulubione pierogi zaprezentowały: Oliwia Świstak i Kamila Szerszeń. Dziewczynki otrzymały dyplomy, które upoważniają  je do odebrania małej porcji pierogów (po ukazaniu dyplomu) w Gościńcu „Chyrowianka”. Gratulujemy i życzymy: Smacznego!