Home » Aktualności » Podkarpacki Konkurs Plastyczny pt. ,,Gospodarstwo rolne oczami dziecka” IX 2020

Archiwum

Podkarpacki Konkurs Plastyczny pt. ,,Gospodarstwo rolne oczami dziecka” IX 2020

Z okazji odbywającego się od 01.09.2020r. – 30.11.2020r.  Powszechnego Spisu Rolnego 2020r. dwie uczennice z klasy ,,O” – Emma Fryz (5 lat) i Amelia Cieśla (5 lat) wzięły udział w konkursie plastycznym dla przedszkoli z województwa podkarpackiego pt. ,,Gospodarstwo rolne oczami dziecka”.

Organizatorem konkursu plastycznego pt. ,,Gospodarstwo rolne oczami dziecka” był Urząd Statystyczny w Rzeszowie. Celami konkursu było rozbudzanie kreatywności i umożliwienie dzieciom zaprezentowanie swojego talentu, a także poszerzanie wiedzy na temat statystyki publicznej i Powszechnego Spisu Rolnego 2020.

Tematem konkursu było przygotowanie pracy plastycznej prezentującej wyobrażenie dzieci dotyczące spisu rolnego, czyli pokazanie w jaki sposób postrzega, rozumie i interpretuje spis rolny wyobraźnia dziecka.

Konkurs skierowany był do dzieci w wieku 3 – 6 lat z województwa podkarpackiego, a technika wykonania pracy plastycznej była dowolna. Dziękujemy dziewczynkom za zaangażowanie i aktywność plastyczną.