Home » Aktualności » „Szkoła do hymnu”, 10.11.2020r. godz. 11:11

Archiwum

„Szkoła do hymnu”, 10.11.2020r. godz. 11:11

Podobnie jak rok i 2 lata temu również w tym roku nasza szkoła i przedszkole zgłosiły udział w akcji MEN „Szkoła do hymnu”.
W związku z tym w dniu 10 listopada 2020r. (tj. wtorek) o godz. 11:11 dzieci z przedszkola i z kl. 0 wraz z wychowawcami, a także wszyscy obecni nauczyciele i pracownicy zgromadzili się na korytarzu przy tablicy pamiątkowej naszego patrona i wspólnie odśpiewaliśmy nasz hymn narodowy.
Niestety ze względu na zawieszone zajęcia stacjonarne nie wszyscy mogli uczestniczyć w tej akcji w szkole.
Prosiliśmy jednak wszystkich naszych uczniów aby w swoich domach o godz. 11:11 włączyli się do wspólnego śpiewania hymnu wraz ze swoim rodzeństwem i rodzicami i wierzymy głęboko, że tak właśnie było.

Cała akcja odbywa się dzień przed 11 listopada, kiedy to przypada kolejna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, pamiętajmy o tym jak ważny jest to dzień dla nas Polaków i bądźmy dumni śpiewając „Mazurka Dąbrowskiego”.