Home » Aktualności » Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. ,,Cyfrowa Jesień”. 11.2020r.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. ,,Cyfrowa Jesień”. 11.2020r.

W listopadzie 2020r. Mieszko Fic z kl. „0” wziął udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. ,,Cyfrowa Jesień”. Wykonał pracę cyfrową w programie Paint o tematyce jesiennej.

Organizatorem konkursu było Przedszkole Miejskie Nr 66 w Łodzi. Celem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Cyfrowa Jesień” było rozwijanie umiejętności z zakresu korzystania z zasobów TIK oraz kształtowanie umiejętności posługiwania się nowoczesnymi technologiami, w tym programem Paint, a także kształtowanie poczucia estetyki.

Dziękujemy Mieszkowi za aktywność twórczą i gratulujemy osobistego rozwoju w zakresie technologii komputerowej.