Home » Aktualności » SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM, 07.12.2020r.

Archiwum

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM, 07.12.2020r.

7 grudnia w przedszkolu i w zerówce wszyscy przenieśliśmy się w ,,zaczarowany świat”. Nasi Milusińscy wyglądali jak małe elfy i małe Mikołaje, ponieważ wszystkie dzieci ubrane były wyjątkowo – po prostu czerwono i ,,mikołajkowo”. Od rana w powietrzu unosił się miły nastrój oczekiwania na przyjście niezwykłego gościa – Św. Mikołaja! Nawet odgłosy sztućców z kuchni po obiedzie kojarzyły się dzieciom z dzwoneczkami Mikołajowych sań. Wreszcie … Przyjechał!! – PRAWDZIWY – ŚWIĘTY MIKOŁAJ! Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Przedszkolaki i dzieci z zerówki przywitały Gościa wierszami i piosenkami. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Fotograf p. Mateusz wykonał dzieciom pamiątkowe zdjęcia w pięknej scenerii autorstwa p. Marty. Dla naszego gościa mieliśmy również prezent. Dzieci zapraszały Go do domów oraz prosiły aby przyjechał do nich za rok. No… oczywiście obiecywały, że będą grzeczne. Oczekiwane cały rok Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze i przyniosły naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej wizyty Świętego Mikołaja. Serdecznie dziękujemy św. Mikołajowi za przybycie i Rodzicom za pomoc w organizacji tej uroczystości. Zapraszamy Cię Mikołaju już za rok.