Home » Aktualności » Gminny Konkurs Plastyczny na Kartkę Bożonarodzeniową, grudzień 2020

Gminny Konkurs Plastyczny na Kartkę Bożonarodzeniową, grudzień 2020

Konkurs organizowany był przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kamionce. Warunkiem udziału w konkursie było wykonanie Kartki Bożonarodzeniowej techniką dowolną w formie płaskiej. Celami konkursu, jak co roku, było kultywowanie tradycji związanej ze Świętami Bożego Narodzenia.

Miejsca i wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie z naszej szkoły:

I kategoria wiekowa:

Wyróżnienie: Zuzanna Warunek

IV kategoria wiekowa klasy VII – VIII

Wyróżnienie: Natalia Jezuit

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywność i kultywowanie tradycji samodzielnego wykonywania kartek świątecznych. Winszujemy autorom wyróżnionych i nagrodzonych kartek.

Uczniowie klasy 1 i  4 w związku ze zbliżającymi się świętami i tradycją obdarowywania się prezentami, otrzymali od firmy CANPACK FIP z Dębicy ozdobne puszki.
Uczniowie Faustyna z klasy I i Franciszek z klasy IV  pod okiem mam p. Elżbiety Orzech i Magdaleny Jemioło przygotowali jako podziękowanie, własnoręcznie wykonaną kartkę świąteczną, a wychowawcy klas1 i 4 oraz dyrektor szkoły p. Andrzej Ziajor podpisali się pod życzeniami świątecznymi dla Firmy CANPAK przekazującej dzieciom podarki.