Home » Aktualności » Konkurs plastyczny „MÓJ WYMARZONY LIZAK” 2020/2021! 01.2021r.

Archiwum

Konkurs plastyczny „MÓJ WYMARZONY LIZAK” 2020/2021! 01.2021r.

 „Konkurs został zakończony!
Każdy będzie nagrodzony!
Kto nie wysłał niech żałuje!
A kto wygrał niech świętuje!!!”

Cała klasa 0 i dzieci z przedszkola po raz pierwszy wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Muzeum Lizaka w Jaśle oraz Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle. Celem konkursu było: rozwijanie umiejętności plastycznych, kreatywności oraz wrażliwości estetycznych. Wysłaliśmy do Organizatora 14 „słodkich” prac z kl.”0” (tzn. z każdym dzieckiem została wykonana praca) i 6 z przedszkola, niezwykle pomysłowych – wykonanych przy zastosowaniu różnych technik plastycznych. Chcieliśmy, aby każde dziecko otrzymało bezpłatny bilet wstępu do Muzeum Lizaka w Jaśle. Cieszymy się z licznego udziału naszych najmłodszych w konkursie. Ze względu na panujące warunki covidowe dostarczenie nagród potrwa dłużej. Każde dziecko, które wzięło udział w konkursie, otrzyma  pamiątkowy DYPLOM oraz bezpłatny bilet wstępu do MUZEUM LIZAKA w Jaśle. Nagrody zostaną przesłane pocztą tradycyjną i mailową (według formy dostarczenia prac).