Home » Aktualności » Dzień Kobiet, 08.03.2021r.

Archiwum

Dzień Kobiet, 08.03.2021r.

Z okazji Dnia Kobiet 8 marca 2021r., uczniowie kl. III pod kierunkiem wychowawczyni A. Książek – Pięty przygotowały program artystyczny ukazujący różnorodne pasje współczesnych kobiet. „Siła, mądrość i piękno”, słowa opisujące każdą kobietę były hasłem przewodnim tej uroczystości. Uczniowie wszystkim paniom tym małym i dużym życzyli by zawsze rozwijały swoje pasje i talenty, śmiało dążyły do upragnionych celów i nigdy nie rezygnowały ze swoich marzeń, ….”taka jaka jesteś, jesteś fajna, nie musisz być idealna…”.

Na zakończenie życzenia złożył dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego – Andrzej Ziajor, życząc wszystkich paniom wszystkiego najlepszego dużo zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności oraz spokojnego życia wypełnionego miłością, szczęściem i wdzięcznością.