Home » Galerie zdjęć » Dzień Mamy i Taty w zerówce i przedszkolu, 01.06.2021r.

Archiwum

Dzień Mamy i Taty w zerówce i przedszkolu, 01.06.2021r.

Synonimem miłości i dobra są słowa: Mama i Tata. To pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka Rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu. Dlatego też co roku w naszej placówce pomagamy dzieciom wyrazić ich miłość do Rodziców organizując Dzień Mamy i Taty. Z tej właśnie okazji 1 czerwca 2021 roku odbyła się uroczysta akademia na hali widowiskowo- sportowej. Dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. Swój występ rozpoczęły przywitaniem gości. Następnie były wiersze, piosenki, inscenizacja „Ufoludki odwiedzają rodzinę“ i taniec tango w wykonaniu klasy „0“. Najmłodsza grupa pokazała humorystyczne przedstawienie „Jak się tata z mamą zapoznali i się w sobie zakochali“oraz taniec „Wymarzona mama“. Nie zabrakło też życzeń dla kochanych  Rodziców. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca. Wierszykami, piosenkami, tańcami i życzeniami z serca płynącymi dzieci podziękowały Rodzicom za ich miłość, która zostaje i ogrzewa przez całe życie. Dziękujemy Rodzicom za przybycie na uroczystość i dołączamy się do życzeń.