Home » Aktualności » Gminny konkurs plastyczny pt. ,,Moje marzenia na Dzień Dziecka”. 06.2021r.

Archiwum

Gminny konkurs plastyczny pt. ,,Moje marzenia na Dzień Dziecka”. 06.2021r.

Z okazji czerwcowego Święta Dzieci, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kamionce zorganizowało konkurs plastyczny pt. ,,Moje marzenia na Dzień Dziecka”.

Dzieci wykonały pracę plastyczną w formacie A4 kredkami, pastelami i farbami.

Z Przedszkola i Zerówki udział w konkursie wzięli: Miłosława Fic, Artur Rokosz, Tymoteusz Ferfecki, Oliwia Dygdoń, Emma Fryz, Amelia Cieśla, Julia Tokarz, Igor Kamiński, Mieszko Fic, Filip Kędzior oraz Aleksandra Majka. Z klas starszych udział w konkursie wzięli: Eliza Szerszeń, Magdalena Strzałka, Jakub Pękala, Łukasz Cholewa, Eryk Niedzielski, Martyna Golonka, Paulina Gotkowska, Wiktor Przetacznik, Anna Mosior, Kamila Zymróz, Oliwia Świstak, Andrzej Tokarz, Mikołaj Cierniak, Szymon Przetacznik.

W kat. wiekowej kl. I – III uczennica Eliza Szerszeń z kl. III zajęła I miejsce, natomiast w kat. wiekowej kl. IV – VI uczennica Magdalena Strzałka zajęła III miejsce.

Wyróżnienie w konkursie otrzymali: Miłosława Fic z przedszkola – kat. wiekowa przedszkola i kl. 0 oraz Jakub Pękala z kl. I – kat. wiekowa kl. I – III. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pięknych prac.