Home » Aktualności » UWAGA!!! Akcja – zbieramy nakrętki i książki!

Archiwum

UWAGA!!! Akcja – zbieramy nakrętki i książki!

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji charytatywnej dla Dominiki Kluz. W związku z tym zachęcamy wszystkich uczniów jak i rodziców/opiekunów, aby przynosili do szkoły nakrętki oraz niezniszczone książki (obyczajowe, edukacyjne, historyczne, przygodowe, bajki dla dzieci itp.) Zbiórka potrwa do końca października.

Kilka słów o osobie, dla której organizujemy zbiórkę.

Dominika Kluz ma 28 lat. Jest matką czwórki małych dzieci. Mieszka w Rogóżnie, w województwie podkarpackim. W grudniu 2019r. serce młodej matki nagle przestało bić. Po 35 minutach reanimacji i walki o życie wygrała ze śmiercią. Jednak musi teraz walczyć o swoją sprawność, gdyż zatrzymanie akcji serca i długie niedotlenienie pozostawiły ogromne skutki w jej ciele. Dominika nie widzi oraz ma niedowład rąk i nóg. Rehabilituje się od 17 miesięcy w prywatnym ośrodku.

Rehabilitacja jest bardzo kosztowna, dlatego prosimy ludzi dobrej woli o pomoc i zaangażowanie się w tą akcję.

Dziękuję,
pedagog szkolny