Home » Aktualności » Klasa 0 w Kulkolandzie, 11.10.2021r.

Archiwum

Klasa 0 w Kulkolandzie, 11.10.2021r.

11 października dzieci z kl. 0 wraz ze swoją panią wybrały się do Centrum Zabaw dla Dzieci „Kulkoland” w Dębicy. Przedszkolaki miały okazję pobawić się na profesjonalnych, a jednocześnie bezpiecznych urządzeniach w towarzystwie swoich rówieśników. Tam powitała nas uśmiechnięta Pani, która przekazała nam niezbędne informacje dotyczące bezpiecznej zabawy. Z entuzjazmem i okrzykami radości zerówkowicze przystąpili do zabawy ….:) W przerwie, gdy siły nieco zmalały,  dzieci pokrzepiły się ciasteczkami i soczkiem, po czym….dalej na dmuchańce, zjeżdżalnie, wspinaczki, kulkowe baseny , domki, samochody, klocki i lale. Pani animator poprowadziła zabawy z chustą animacyjną, podczas których wszyscy ładnie się zintegrowali. Po wspaniałej zabawie dzieciaczki zmęczone, ale pełne dobrej energii wróciły autobusem do szkoły, gdzie czekał na nich regenerujący obiadek. Dziękujemy sponsorom za pokrycie kosztów wyjazdu i atrakcyjną zabawę.