Home » Aktualności » Wycieczka uczniów kl. I – IV do kina „Helios” i Flyparku w Rzeszowie, 12.10.2021r.

We wtorek, 12 października klasy 1-4 wyjechały do kina Helios w Rzeszowie na projekcję filmu „Lessie wróć”. Seans dostarczył uczniom mnóstwo wrażeń. Było wiele momentów zabawnych, ale pojawiały się również łzy wzruszenia podczas fragmentów filmu obrazujących niezwykłą więź łączącą głównego bohatera, Floriana, z jego przyjaciółką- psem Lessie oraz jej emocjonujące przygody. Po projekcji filmu uczniowie aktywnie i wesoło spędzili czas we Flyparku, korzystając z rozmaitych atrakcji parku trampolin. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że był to bardzo udany wyjazd i będą go miło wspominać.