Home » Aktualności » Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 13.10.2021r.

Archiwum

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 13.10.2021r.

Wszystko co wielkie, jest wielkie przez serce”, to właśnie hasło było myślą przewodnią obchodzonego w naszej szkole 13 października 2021r. Dnia Edukacji Narodowej. W montażu słowno – muzycznym przygotowanym pod kierunkiem nauczycieli: B. Bobulskiej -Przysieckiej, B. Zimierowicz oraz A. Książek – Pięta, uczniowie podziękowali za trud i życzliwe serce.

Społeczność uczniowska składając najlepsze życzenia nauczycielom, życzyła wszystkim satysfakcji z podjętego trudu w kształtowaniu młodego pokolenia oraz wyrazów wdzięczności od młodzieży.

Gdybyśmy mogli przeszukać świat

i zobaczyć jak ten dzień powstaje

i wyłania się z otchłani wieków,

zrozumielibyśmy wtedy wartość

jednego dnia podarowanego człowiekowi”.

W uroczystej akademii udział wzięli: dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Andrzej Ziajor, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi. Pan dyrektor życzył wszystkim nauczycielom dużo zdrowia, wiele radości, cierpliwości, serca do pracy i satysfakcji z jej efektów.