Home » Aktualności » Klasa II wykonuje zabawkę pokoleniową, w ramach programu „Piękna Nasza Polska Cała”, 21.10.2021r.

Archiwum

Klasa II wykonuje zabawkę pokoleniową, w ramach programu „Piękna Nasza Polska Cała”, 21.10.2021r.

21 października uczniowie klasy drugiej naszej szkoły, na zajęciach technicznych, w ramach zadania projektowego, z programu ,,Piękna Nasza Polska Cała”, poznawali wybrane zabawy i zabawki swoich rodziców. Samodzielnie wykonali zabawkę pokoleniową ,,Bąk z guzika”. Uczniowie z łatwością wykonali zadanie, po czym mogli się nią pobawić, na różne sposoby. Zabawka, chociaż wykonana z niewyszukanych materiałów, sprawiła dzieciom wiele radości i była odskocznią od nowoczesnych zabawek, którymi dzisiaj bawią się dzieci. Uczniowie na zajęciach poznali również kilka zabaw, w jakie bawili się ich rodzice: np.: ,,Gra w gumę”, ,,Moja Ulijanko”, ,,Mam chusteczkę haftowaną”.