Home » Aktualności » Gminny konkurs plastyczny ph „Kubuś Puchatek”, 14.10.2021r.

Archiwum

Gminny konkurs plastyczny ph „Kubuś Puchatek”, 14.10.2021r.

Z okazji 95 urodzin Kubusia Puchatka, obchodzonych 14 października w rocznicę pierwszego wydania książki Alana Alexandra Milne, Gminna Biblioteka Publiczna w Ostrowie ogłosiła konkurs plastyczny pt. „Wesołe urodziny Kubusia Puchatka”.

Celem ogłoszonego konkursu było rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci poprzez popularyzację książki A.A. Milne ,,Kubuś Puchatek” oraz kształtowanie wrażliwości i wyobraźni w odbiorze dzieła literackiego.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej przedstawiającej bohatera/bohaterów książki pt. „Kubuś Puchatek” podczas zabawy urodzinowej.

Zwycięzcami z naszej szkoły zostali:

II miejsce zajęła Aleksandra Majka,

III miejsce Adrian Kuraś.

Podziękowania za udział w konkursie otrzymali również:

Wiktor Jezuit

Kornelia Kolbusz

Julia Tokarz

Zwycięzcom oraz opiekunom gratulujemy.