Home » Aktualności » Pasowanie na przedszkolaka, 29.10.2021r.

Archiwum

Pasowanie na przedszkolaka, 29.10.2021r.

29 października, odbyła się w naszym przedszkolu ważna uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszej placówki. Podczas uroczystości pasowania dzieci swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze czują się w przedszkolu. Odświętny strój,
a także wystrój sali podkreślił doniosłość wydarzenia. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem przybyłych gości przez wychowawców grupy. Następnie z wielkim zaangażowaniem dzieci z klasy „0” oraz przedszkola przedstawiły wspaniały program artystyczny. Po przedstawieniu dzieci obiecały: „zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań, pomagać kolegom oraz być dzielnym przedszkolakiem”. Po złożonym ślubowaniu, dyrektor Andrzej Ziajor dokonał uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Uroczystość ta była wielkim przeżyciem dla wszystkich dzieci, a w szczególności dla maluchów, które w tym roku dołączyły do grona przedszkolaków, a także dla rodziców ogromny powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.