Home » Aktualności » Wizyta przedszkolaków i klasy „0” w kinie, 03.11.2021r.

Archiwum

Wizyta przedszkolaków i klasy „0” w kinie, 03.11.2021r.

Wyjazd do kina to wydarzenie kulturalne zarówno dla małych i dużych widzów. Dla najmłodszych jest swojego rodzaju przygodą. Do każdego wydarzenia kulturalnego należy się odpowiednio przygotować, żeby spełniło swoją funkcję. Wśród ważnych aspektów składających się na szczególną atmosferę i magię kina nie można pominąć zasad savoir-vivre’u, które obowiązują zarówno małych, jak i dużych amatorów tej Muzy. Najmłodsi z naszego Zespołu Szkolno- Przedszkolnego zostali więc przygotowani do kulturalnego odbioru sztuki filmowej i dnia 3 listopada oglądnęli w kinie „Śnieżka” w Dębicy film „Rodzinka rządzi”.
Zobaczyli relacje braci Templeton.Tim i jego mały braciszek , Ted – stali się dorośli i oddalili się od siebie. Tim ma teraz żonę i jest ojcem. Ted jest prezesem funduszu hedgingowego. Tim i jego żona, Carol ( żywicielka rodziny), mieszkają na przedmieściach ze swoją super-inteligentną 7-letnią córką Tabithą i uroczą, małą Tiną. Tabitha ubóstwia swojego wuja Teda i chce się z nim spotkać. Mała Tina ujawnia, że ​​jest tajną agentką BabyCorp z misją odkrycia mrocznych sekretów szkoły Tabithy i jej tajemniczego założyciela, dr Erwina Armstronga. Dzięki niej bracia Templeton zjednoczyli się w nieoczekiwany sposób i odkryli, co naprawdę ma w życiu znaczenie, odkryli jak ważna jest rodzina. Po powrocie dzieci świetnie opowiedziały fabułę filmu. Wyjazd pozostawił wiele niezapomnianych wzruszeń i pozytywnych emocji.