Home » Aktualności » Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ZŁOTA POLSKA JESIEŃ”, XI 2021r.

Archiwum

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ZŁOTA POLSKA JESIEŃ”, XI 2021r.

Serdecznie dziękujemy Kai Ożóg i Emmie Fryz, które pod kierunkiem wychowawczyni Barbary Budzik wykonały prace plastyczne na  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Złota Polska Jesień” organizowany przez Przedszkole Samorządowe w Nowej Wsi,  pod patronatem Wójta Gminy Przemęt Janusza Frąckowiaka. Doceniamy dziewczynki Waszą kreatywność i zaangażowanie. Prace na konkurs nadesłały dzieci z takich miejscowości jak między innymi: Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Wrocław, Częstochowa, Zielona Góra, Gorzów Wlkp., Bydgoszcz, Łódź,  Legionowo, Krasnystaw, Ropczyce, Wola Rzędzińska, Mysłowice,  Lubliniec, Biała Piska, Lublin, Pniewy, Żyrardów, Niołek Wielki, Kłodzko, Głogów, Tarnobrzeg, Lipiny Górne, Przyszowice, Nieborowice, Brudzeń Duży, Szydłowiec, Piotrków Kujawski, Ryczów, Błażowa, Iwkowa, Przecław, Zduny, Kargowa, Boniewo, Zamość, Koszalin, Suchy Las, Tarnogród, Oborniki, Gostynin, Ochaby, Łekno, Sanok, Gorzków, Turek, Rzeszów, Bielsko-Biała, Dąbrówka, Radom, Matczyn, Dębowiec, Mszana Dolna, Koszalin, Piotrków Trybunalski, Ujście Gorlickie, Czerwonka-Leszczyny, Chełm, Koniaków, Dąbrówka Kościelna, Nowe Skalmierzyce, Słupica, Rybnik, Majdan Górny, Turośń Kościelna, Sokołów Podlaska, Bratkowice, Lubartów, Skrzyszów, Przygodzice, Łapy.   Swoje talenty pokazały również dzieci z przedszkoli z  terenu gminy gospodarzy konkursu- tj. z Moch, Kaszczoru, Osłonina, Perkowa, Starkowa, Przemętu, Bucza i Nowej Wsi. Ogółem wpłynęło 414  prac. Konkurs pozwalał bawić się jesiennymi kolorami, wzbudzał wrażliwość na otaczające nas piękno ojczystego kraju, pobudzał do kreatywności i twórczego myślenia oraz  rozwijał talenty i zainteresowania dzieci.