Home » Aktualności » Ogólnopolski konkurs piosenki przedszkolnej „CO PRZYNIESIE JESIEŃ ?”

Ogólnopolski konkurs piosenki przedszkolnej „CO PRZYNIESIE JESIEŃ ?”

Konkurs zorganizowany był przez Przedszkole nr 4 w Elblągu. Celem  konkursu była popularyzacja śpiewania piosenek w języku polskim oraz prezentacja i promocja twórczości artystycznej dzieci w wieku przedszkolnym. Warunkiem udziału było grupowe wykonanie jednej piosenki z dowolnego repertuaru dziecięcego p. h. „CO PRZYNIESIE JESIEŃ ?”. Wszystkie dzieci z klasy „0” przygotowane przez Barbarę Budzik wzięły udział w konkursie prezentując piosenkę „Kolorowa jesień”. Na konkurs wpłynęło 50 filmów i chociaż grupa nie zdobyła miejsca na podium, to nauka piosenek bardzo sprzyja rozbudzaniu u dzieci zamiłowania do śpiewu.