Home » Aktualności » Mikołajki w przedszkolu i kl. 0, 6.12.2021r.

Archiwum

Mikołajki w przedszkolu i kl. 0, 6.12.2021r.

Jedzie święty Mikołaj

Białą brodą świeci

Worek z prezentami

Ma dla grzecznych dzieci

 

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził miły i długo wyczekiwany gość. Ubrany był w piękny czerwony strój, miał długą białą brodę i dźwigał na plecach ogromny worek pełen prezentów. To nie mógł być nikt inny tylko św. Mikołaj. Pogoda w dniu dzisiejszym wspaniale dopisała, ziemia okryła się białym, mięciutkim puchem co pozwoliło, aby nasz szczególny gość przybył do nas swoimi magicznymi saniami z pełnym zaprzęgiem reniferów. Całe spotkanie przebiegło w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Wszystkie dzieci zostały obdarowane przez św. Mikołaja wspaniałymi prezentami. Jak co roku każde dziecko mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość, przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie w przyszłym roku.