Home » Aktualności » Spotkanie z Mikołajem w GCKiS w Kamionce, 7.12.2021r.

Archiwum

Spotkanie z Mikołajem w GCKiS w Kamionce, 7.12.2021r.

Dnia 7 grudnia dziec i z przedszkola, klasy 0 oraz klas I – III udały się na spotkanie z Mikołajem do GCKiS w Kamionce. Przed przybyciem niezwykłego gościa dzieci uczestniczyły w tańcach i zabawach prowadzonych przez animatora. Nie zabrakło również baniek mydlanych oraz sztucznego śniegu. Po zabawach nadszedł długo oczekiwany moment, czyli spotkanie z Mikołajem. Dzieci z ogromną radością przywitały niezwykłego gościa. Spotkanie ze św. Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Na zakończenie św. Mikołaj osobiście przekazał wszystkim uczestnikom spotkania piękne prezenty, a w nich dla każdego coś dobrego. Dziękujemy dyrekcji i pracownikom GCKiS za zorganizowanie tych mikołajkowych dla dzieci.