Home » Aktualności » Gminny konkurs „Choinka Bożonarodzeniowa”, 13.12.2021r.

Archiwum

Gminny konkurs „Choinka Bożonarodzeniowa”, 13.12.2021r.

Dnia 13 grudnia 2021r. został rozstrzygnięty gminny konkursu „Choinka Bożonarodzeniowa” w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce. Do konkursu prace złożyło łącznie 196 uczniów w czterech grupach wiekowych: I gr. wiekowa: przedszkola, klasy „O” , II gr. wiekowa: klasy I – III , III gr. wiekowa: klasy IV-VI i IV gr. wiekowa: klasa VII – VIII.

Po ocenie prac, jury biorąc pod uwagę przede wszystkim estetykę, pomysłowość oraz

samodzielność wykonania choinki wyłoniła laureatów wśród, których znaleźli się uczniowie naszego Zespołu:

II gr. wiekowa: klasy I – III:

I miejsce Amelia Fryz z kl. III

Wyróżnienie: Gabriel Hajduk z kl. III

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.