Home » Aktualności » Zabawa karnawałowa dla uczniów klas I -VIII, 22.01.2022

Archiwum

Zabawa karnawałowa dla uczniów klas I -VIII, 22.01.2022

22 stycznia w naszej szkole dla uczniów klas I – III odbyła się zabawa karnawałowa.. Dzieci wraz z rodzicami przygotowały wspaniałe przebrania. Wesołą zabawę prowadzili animatorzy z firmy ” Tygrysek”. Uczniowie uczestniczyli w wielu konkursach z nagrodami, zabawach. Wybrani zostali król i królowa balu. W krótkich przerwach mogli posilić się smakołykami przygotowanymi przez rodziców w klasach. Udana i wesoła zabawa wywołała wiele radości, a uśmiech towarzyszył na twarzach dzieci. Druga część zabawy należała do uczniów z klas IV – VIII. Od godziny 14:

00 młodzież mogła popisywać się swoimi umiejętnościami tanecznymi. Dziękujemy dzieciom, wychowawcom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tegorocznej zabawy karnawałowej.