Home » Aktualności » Dzień Kobiet w naszej placówce. 8.03.2022r.

Archiwum

Dzień Kobiet w naszej placówce. 8.03.2022r.

„Im wszystkim ślijmy słowa uznania,
Których żaden wiersz nie wypowie…
Bukiety, gorące życzenia
Składają dziś wdzięczni panowie…”

 

Z okazji Dnia Kobiet 8 marca 2022r., chłopcy z kl. IV, V i VII pod kierunkiem
A. Kotowskiego przygotowali humorystyczny program artystyczny ph „Babę zesłał Bóg”. Ukazując postać kobiety od stworzenia aż do czasów współczesnych. Próbowali udowodnić jak ważne jest istnienie kobiet w naszym życiu. Swoją wdzięczność dla pań wyrazili w piosenkach wcielając się w rolę znanego muzyka Zenka Martyniuka. Nie tylko od święta powinniśmy czcić kobiety i pamiętajmy
o tym.

Dyrektor Zespołu Szkolno Przedszkolnego – Andrzej Ziajor, składając życzenia, życzył wszystkich paniom dużo zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności oraz spokoju i pokoju w ich sercach, w ich życiu, w ich rodzinach i w naszej ojczyźnie.