Home » Aktualności » Gminny Konkurs Plastyczny – „Eko-Pani Wiosna oczami dziecka”, 07.04.2022r.

Gminny Konkurs Plastyczny – „Eko-Pani Wiosna oczami dziecka”, 07.04.2022r.

Został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Plastyczny – „Eko-Pani Wiosna oczami dziecka” zorganizowany przez Przedszkole w Publicznej Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Ostrowie. Patronat nad tym konkursem objął Wójt Gminy Ostrów – Grzegorz Ożóg. Koordynatorem konkursu była Karolina Depowska i Ewa Niemiec.

Na konkurs wpłynęło 70 prac. Autorzy prac posługiwali się różnorodnymi technikami plastycznymi, wykorzystali wtórne artykuły recyclingu oraz wykazali się dużą pomysłowością w ich wykonaniu.

Komisja konkursowa w składzie: Joanna Lisek – przewodnicząca, Beata Florczak i Katarzyna Draus przyznała nagrody w dwóch kategoriach wiekowych:

DZIECI 3-4-letnie

III miejsce – Sara Bańka – Przedszkole w Skrzyszowie

DZIECI 5-6-letnie

II miejsce – Oliwia Dygdoń – kl. „0” w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Skrzyszowie

III miejsce – Emma Fryz – kl. „0” w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Skrzyszowie

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.