Home » Aktualności » III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie wokalno-recytatorskim „W krainie dobra i szlachetności”, 12.04.2022r.

Archiwum

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie wokalno-recytatorskim „W krainie dobra i szlachetności”, 12.04.2022r.

„Dobroć, szlachetność, prawdomówność, szacunek, tolerancja… – to tylko niektóre wartości, na które zawsze warto uwrażliwiać i pielęgnować w młodym człowieku. W Przedszkolu Nr 11 w Elblągu dobiegł końca konkurs, którego celem była promocja wyżej wymienionych wartości wśród dzieci. Zaprezentowane zostały różnorodne utwory literackie i muzyczne z całej Polski.”

W konkursie wzięło udział 35 uczestników z różnych zakątków Polski. Miłym zaskoczeniem był fakt, że nadesłano tyle zgłoszeń. Z kl. 0 do konkursu został przygotowany przez wychowawczynię Barbarę Budzik Jan Barnaś z piosenką „Kolega z przedszkola” oraz Amelia Cieśla z wierszem „Ala i Ola”, który uczył dzieci w jaki sposób mają sobie pomagać i przekazywać drugim swoje umiejętności.

Jury biorąc pod uwagę przede wszystkim dobór repertuaru, jego interpretację oraz ogólny wyraz artystyczny w dniu 12.04.2022r. wyłoniła laureatów i miło było nam odczytać:

„Kategoria Wiersz:
III miejsce: Amelia Cieśla – Oddział Przedszkolny w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Skrzyszowie, nauczyciel: Barbara Budzik”

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu „W krainie…”

Dziękujemy Jankowi za udział i gratulujemy Amelii oraz wychowawczyni Barbarze Budzik.