Home » Aktualności » Dzień Ziemi, 22.04.2022r.

Archiwum

Dzień Ziemi, 22.04.2022r.

22 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Odbył się on pod hasłem ,,Ziemię mamy tylko jedną”. Uczniowie z klas I – III przygotowali krótki montaż słowno – muzyczny, w którym zaprezentowali wiele przykładów działań proekologicznych i zachęcali do dbania o Naszą Planetę. Rozstrzygnięto również konkurs ekologiczny, którego tematem było wykonanie Eko – pojazdu. Klasyfikacja miejsc przedstawia się następująco:
I miejsce – Szymon Przetacznik
II miejsce – Kornelia Zymróz
III miejsce – Maksymilian Różański
Bardzo serdecznie gratulujemy! Jesteśmy pod wrażeniem pomysłowości wykonanych prac.
Kontynuując obchody Światowego Dnia Ziemi, w poniedziałek 25 kwietnia, uczniowie naszej szkoły zasadzili drzewo – dęba czerwonego na terenie przyszkolnym na znak jednoczenia się w działaniach ratujących naszą Planetę – Ziemię.