Home » Aktualności » Dzień mamy i taty w przedszkolu, 26.05.2022r.

Archiwum

Dzień mamy i taty w przedszkolu, 26.05.2022r.

Mama i tata to świat nasz cały,

ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały,

to dobre, czułe, pomocne ręce

i kochające najmocniej serce.

To są wyprawy do kraju baśni,

wakacje w górach, nad morzem, na wsi,

loty huśtawką prawie do słońca

oraz cierpliwość, co nie ma końca”.

Dnia 26.05.2022r., dzieci z przedszkola oraz klasy „0” przygotowały występ z okazji Dnia Mamy i Taty. Z wielkim zaangażowaniem recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz zaprezentowały piękne tańce. Za pomocą prostych słów przedszkolaki pragnęły podziękować swoim Kochanym Rodzicom za ich miłość, oddanie, trud i poświęcenie włożone każdego dnia w ich wychowanie. Występom tym towarzyszyło wiele emocji okazywanych nie tylko przez dzieci, lecz także i przez rodziców. Na koniec występu artystycznego dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki.