Home » Aktualności » Dzień Dziecka w kl. II – spotkanie u pszczelarza, 01.06.2022r.

Archiwum

Dzień Dziecka w kl. II – spotkanie u pszczelarza, 01.06.2022r.

1 czerwca 2022r., w Dniu Dziecka, uczniowie klasy II z wychowawczynią udali się do gospodarstwa Państwa Orzechów na wcześniejsze zaproszenie. Gospodarstwo znajduje się w pobliżu szkoły. Po przybyciu powitali nas gospodarze, a zarazem rodzice klasowej koleżanki Faustyny. Pan Krzysztof zaprosił nas w pobliże pasieki, aby opowiedzieć zebranym o życiu pszczół. Następnie Pani Ela zaproponowała poczęstunek dla dzieci i zachęciła wszystkich do wspólnej zabawy. Czas tak szybko płynął, że nawet nie zauważyliśmy kiedy trzeba było wracać. Na zakończenie miło spędzonych chwil, uczniowie otrzymali od wychowawczyni i Pani Bernadki, pełniącej rolę nauczyciela wspomagającego lody. Państwo Orzechowie obdarowali każdego słoiczkiem miodu. Bardzo mile będziemy wspominać tak spędzony Dzień Dziecka.