Home » Aktualności » Miłe chwile we Flyparku. Wycieczka kl. 0 i kl. I do Parku Trampolin „FlyPark” w Rzeszowie, 12.10.2022r.

Archiwum

Miłe chwile we Flyparku. Wycieczka kl. 0 i kl. I do Parku Trampolin „FlyPark” w Rzeszowie, 12.10.2022r.

12 października klasa 0 i klasa I wraz z opiekunami wybrała się do FLYPARKU – Parku Trampolin w Rzeszowie. Celem wycieczki było zwrócenie uwagi dzieci na szkodliwość złych nawyków i uzależnień związanych z nadmiernym korzystaniem z telewizji, komputera, komórki, a tym samym pokazanie dzieciom oraz propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, rozwijanie zainteresowania sportem, rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej, a co najważniejsze integracja zespołu klasowego oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich dzieci z zerówki i klasy I.

W strojach sportowych i stopach zabezpieczonych w skarpety antypoślizgowe weszliśmy do ogromnej hali wyposażonej w mnóstwo trampolin.

Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktorki korzystaliśmy z szeregu atrakcji m. in. trampolin akrobatycznych, ściany wspinaczkowej, koszów do koszykówki, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Wszyscy z radością skakaliśmy na trampolinach na różne sposoby. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami „FLY BAR”, zwinnościowa karuzela „ELIMINATOR” oraz wspinaczki z tyrolką
i zjeżdżalnie. Wszyscy wysłuchali także krótkiej pogadanki profilaktycznej.

Bardzo aktywnie spędziliśmy te dwie godziny. Dobra zabawa, uśmiech na twarzy i pozytywna energia nie opuszczała nas nawet na sekundę. Wiele dzieci przełamywało bariery strachu pokonując duże odległości przy wspinaczkach
i nabierało wiary we własne możliwości. Chcą pojechać tam jeszcze!