Home » Aktualności » Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole, akademia 13.10.2022r.

Archiwum

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole, akademia 13.10.2022r.

„Uczenie się jest niekończącą się podróżą”, to właśnie hasło było myślą przewodnią obchodzonego w naszej szkole 13 października 2022r. Dnia Edukacji Narodowej. W montażu słowno – muzycznym przygotowanym pod kierunkiem nauczycieli: B. Bobulskiej -Przysieckiej, P. Dzierlęgi, A. Książek – Pięty oraz N. Myszkowskiej, uczniowie w ten sposób podziękowali za trud i życzliwe serce. W krótkim humorystycznym przedstawieniu ph „Koszmarny Dzień Edukacji Narodowej”, uczniowie wczuli się w rolę nauczycieli, woźnych i próbowali wykonywać ich zadania. Następnie zaprezentowali kolekcję strojów bez których nowoczesny nauczyciel podążający drogą rozwoju zawodowego w burzliwych czasach reformy oświatowej wprost nie może się obyć.

W uroczystej akademii udział wzięli: dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Andrzej Ziajor, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi. Pan dyrektor życzył wszystkim nauczycielom dużo zdrowia, wiele radości, cierpliwości i satysfakcji z jej efektów.