Home » Aktualności » Wycieczka kl. I – III do Rancza w Pstrągowej, 21.10.2022r.

Archiwum

Wycieczka kl. I – III do Rancza w Pstrągowej, 21.10.2022r.

21 października,o godzinie 8.00, klasy I – III wyjechały na wycieczkę do Pstrągowej. Na początku przyjęto nas poczęstunkiem słodkich ciasteczek i ciepłą herbatą przy kominku. Następnie opiekujący się nami pracownicy Rancza zaproponowali nam mnóstwo atrakcji. Na dobry początek przygotowanie i pieczenie proziaków. Kiedy nasze proziaki się piekły my uczestniczyliśmy w realizacji kolejnych punktów programu: zwiedzanie Mini ZOO (karmienie i głaskanie oswojonych zwierząt) wizyta w indiańskim namiocie Tipi, tor pontonowy z super wrażeniami, park Linowy „Małpi Gaj” wieża widokowa, letni kulig na saniach z kołami, i poczęstunek na gorąco: grill z kiełbaskami, ponadto: herbata, woda mineralna, ciastka no i oczywiście nasze proziaki. Na zakończenie wycieczki odbyło się karmienie ryb w stawie. Na koniec wszyscy podziękowaliśmy za miłe i serdeczne przyjęcie nas naszym opiekunom z Rancza i pełni wrażeń wróciliśmy do Skrzyszowa.