Home » Aktualności » Oliwia Dygdoń i Miłosława Fic z zerówki wśród laureatów OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO PT.: „Jesień kredką rysowana.”, XI 2022

Organizator konkursu, czyli Przedszkole nr 18 w Mysłowicach ogłasza:

„Kochane Dzieci i Nauczyciele! Dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie konkursem. Przysłaliście do nas ponad 100 pięknych prac. Dziękujemy za każde nadesłane dzieło. Nagrody i dyplomy dla dzieci wyróżnionych i tych, które zajęły poszczególne miejsca wyślemy pocztą. Dyplomy uczestnictwa i podziękowania wyślemy drogą mailową. Z uwagi na dużą ilość pracy prosimy o cierpliwość. Nie przedłużajmy, oto laureaci naszego konkursu:

I MIEJSCE Oliwia Dygdoń ( ex aequo z dwójką innych dzieci) Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Skrzyszowie.

II MIEJSCE  Miłosława Fic (ex aequo z dwójką innych dzieci) Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Skrzyszowie.

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

My dołączamy się do gratulacji organizatorów konkursu.