Home » Aktualności » XV Bal Charytatywny, 19.11.2022r.

Archiwum

XV Bal Charytatywny, 19.11.2022r.

19 listopada w restauracji Rajski Ogród w Skrzyszowie odbył się XV bal charytatywny zorganizowany przez dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Andrzeja Ziajora. Tym razem na wspólnej andrzejkowej zabawie bawili się Ci którzy swoją obecnością i wkładem finansowym wspierają rozwój młodzieży tańczącej w Zespole Anturja. Każda z tych osób tańczących w zespole ma małe marzenia, które chciałaby spełniać, a poprzez ten bal i zebrane środki możemy im w tym po prostu pomóc. Przywołując słowa M. Konopnickiej „Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy się trzymać razem”, warto pamiętać, że prawdziwa dobroć, to dawanie siebie. Każdego dnia, od nowa, bez zapłaty, bez faktury, bez procentu, po prostu z serca, za darmo. Największą satysfakcję odczuwamy właśnie wtedy, gdy dajemy innym coś z siebie, gdy za cel stawiamy sobie poprawienie warunków życia innych ludzi, gdy przyłączamy się do jakiejś większej sprawy i staramy się wywrzeć pozytywny wpływ na otaczający świat. Dochód z balu przeznaczony jest dla zespołu m.in. na wypoczynek letni i doposażenie, a także jako jednorazowe stypendium dla uczniów z najlepszymi wynikami w nauce i zachowaniu oraz jako dofinansowanie do zakupu pomocy dydaktycznych, dlatego bal rozpoczęły właśnie mażoretki, które zaprezentowały wszystkie swoje umiejętności w różnych układach tanecznych przygotowane przez instruktorkę Katarzynę Kosińską. Miłą zabawę tej nocy zapewnił gościom zespół Andante z Brzostku, a wiele atrakcji dla gości kryło się w tajemniczych losach.

Dyrektor rozpoczynając bal serdecznie przywitał zarówno tych, którzy uczestniczą w tym wydarzeniu już od 2008r., jak i tych którzy po raz pierwszy przybyli na ten bal. Swoją obecnością XV bal charytatywny zaszczycili pracownicy gminy i samorządowcy na czele z wójtem naszej gminy Grzegorzem Ożóg, przedsiębiorcy, a  równocześnie sponsorzy zarówno z terenu powiatu dębickiego, jak też z powiatu ropczycko – sędziszowskiego na czele z prezesem Stowarzyszenia Przedsiębiorców naszego powiatu – Małgorzatą Bąk. Dyrektor wyraził swoją wdzięczność wszystkim, którzy poświęcili swój czas na pomoc w przygotowanie imprezy: pracownikom administracji, obsługi i pracownikom kuchni, radnemu i sołtysowi wsi Andrzejowi Budzikowi za przygotowanie losów i prowadzenie losowania nagród, Mateuszowi Surmanowi za dokumentację zdjęciową. Wyrazy podziękowania za pomoc zostały skierowane także do Tadeusza Lecha, właściciela Rajskiego Ogrodu  oraz Ewy Bogdan, menadżerki tego obiektu. Dyrektor wyraził również ogromną wdzięczność wszystkim sponsorom, którzy wsparli XV bal charytatywny, wszystkim tym,  którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie, wszystkim obecnym na balu za okazane dobre serce, za ich wielki wkład w rozwój zespołu i naszej placówki, a także w realizację naszych planów  pomocy uczniom.

Każdy z nas ma coś, co może dać innym. Warto pamiętać, że każda pomoc jest wartościowa, działa długofalowo i zmienia coś więcej, niż tylko zewnętrzne okoliczności, zmienia świat, czyjś świat.

Sponsorzy XV Balu Charytatywnego 2022:

Firma CHROMSYSTEM Żyraków,
AUTO KLINIKA Rud-CAR OSTRÓW,
Firma WELDBAN Skrzyszów,
Fundacja MAGNEZYTY ZM Ropczyce,
Bank Spółdzielczy Ropczyce,
Firma EURO-EKO Mielec,
Doradztwo Finansowe CAVALL NEGRE K. Jung Tarnów,
Firma NIWA Ropczyce,
FIRMA HORNET GROUP OSTRÓW,
KARCZMA ZAWADA,
Firma ELMIX Ropczyce,
Stomatolog M. CZUDŻAK Ostrów,
Firma INVEST Ropczyce,
Hurtownia Narzędzi SEGER Dębica,
Firma BAMBI Dębica,
Firma ROLMLWEK Mielec,
FIRMA BOMIR SKRZYSZÓW,
SERWIS ROWEROWY NEWBIKE DĘBICA,
ZAKŁAD ZEGARMISTRZOWSKI M.NIEDZIELSKI ROPCZYCE,
PODKARPACKI BROWAR RZEMIEŚLNICZY CHALLENGER PASZCZYNA,
Firma ART-PROGRES Wola Ociecka,
Fizjoterapia i Trening EMS CLINICSPORT Dębica,
Studio Fryzur LUQERO Ropczyce,
Firma MARS Ostrów,
Piekarnia CISZEK Dębica,
Bar KAKTUS Dębica,
Sklep Odzieżowy LUX-MAR Ropczyce,
SKLEP SPOŻYWCZY MERKURY ROPCZYCE,
COMAX COMPUTERS ROPCZYCE,
RESTAURACJA RAJSKI OGRÓD SKRZYSZÓW,
GALERIA INDYGO DĘBICA,
FIRMA SOFTIJA SKRZYSZÓW,
STACJA PALIW ALTA TRANS ROPCZYCE,
„ROBOTEK” SPRZEDAŻ, SERWIS, WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU OGRODNICZEGO, LEŚNEGO I BUDOWLANEGO ROPCZYCE,
GABINET REHABILITACJI OPTIMA PLUS ROPCZYCE,
PIZZERIA PRESTO OSTRÓW,
MAJSTER MARKET TW DĘBICA,
MYJNIA KROMEX ROPCZYCE,
FIRMA ŚRUBTEX DĘBICA,
FIRMA KOGRAKO DĘBICA,
KWIACIARNIA CALLA DĘBICA,
SKLEP SPORTOWY JUPITER DĘBICA,
SKLEP OGRODNIK DĘBICA,
FIRMA CANDELEX DĘBICA,
GABINET KOSMETYCZNY ZAKĄTEK URODY OSTRÓW,
STUDIO A. POCIASK Ostrów,
Fryzjer Męski BARTBER Ropczyce,
PRACOWNIA FRYZJERSKA B&R OSTRÓW,
Firma BRICOMARCHE Dębica,
SKLEP „SAINT & CLAIR” DĘBICA.,
Salon VICTORIA Ropczyce,
Akademia PRESTIGE Głogów Młp.,
FIRMA FOTO-COLOR, ROPCZYCE,
Sklep sportowy SOCCER Dębica