Home » Aktualności » Najwyższa lokata dla Miłosławy z kl. „0” w ogólnopolskim konkursie „Jakie kolory jesień dla nas niesie?”

Na stronie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Wąwolnicy czytamy: „Z przyjemnością przedstawiamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Jakie kolory jesień dla nas niesie?” inspirowanego wierszem Małgorzaty Strzałkowskiej „Zielony, żółty, rudy, brązowy”, który zorganizowało przedszkole w Wąwolnicy. Spośród prac dzieci 6-letnich jury nagrodziło obraz Miłosławy Fic z Oddziału Przedszkolnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Skrzyszowie, przygotowany pod opieką Pani Barbary Budzik.” Dziękujemy też za piękne prace Oliwii Dygdoń i Jasiowi Mrzygłodowi z klasy „0”.